Obavijest o novoj regulaciji prometa Trogir

Zbog radova na rekonstrukciji županijske ceste ŽC 6133, tj. Ulice kardinala Alojzija Stepinca, od ponedjeljka, 27.11. biti će uvedena jednosmjerna regulacija prometa. Dionica s jednosmjernim prometom će biti od ulaza u gradski parking T1 do raskrižja za luku Soline. Promet na toj dionici će se moći odvijati samo u smjeru Trogir – Seget. Obilazni pravac je županijskom cestom ŽC 6133, tj. ulica Put Vlaške, obilaznica D8 i spojna cesta D126 za novi trogirski most.

Na sva gravitirajuća raskrižja postavit će se prometna regulacija, a javnost će biti obaviještena putem medija. Privremena regulacija će trajati do daljnjega.

Za vrijeme trajanja ove regulacije prometa, u dogovoru s Gradom Trogirom, veliki gradski parking T1 bit će besplatan i otvoren za sve korisnike.

 

pregledna situacija

SEGET Bus stanice

Skip to content